66456

INGUS PĒTERSONS un JĀNIS LŪSĒNS izsludina ROMANTIKAS rudens koncertus
18.05.2016


INGUS PĒTERSONS un JĀNIS LŪSĒNS izsludina

ROMANTIKAS rudens koncertus

 

          Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, noslēgusies Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas ROMANTIKA pavasara koncertu sesija. Šobrīd rit aktīvs darbs pie albuma ieraksta studijā, bet rudenī vienlaicīgi ar jaunā albuma iznākšanu tiek izsludināta ROMANTIKAS rudens koncertu tūre. Tā sāksies 12. oktobrī Rīgā, Mūzikas namā Daile un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.

          Programmas solists, izcilais latviešu tenors Ingus Pētersons atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu”, savukārt pats komponists Jānis Lūsēns ar programmas veiksmīgo startu ir ļoti apmierināts un piebilst: „Ja sākot koncertsēriju, sevi un skatuves mūziķus nodēvējām par pēdējiem romantiķiem, tad tagad saprotu, ka klausītāju rindās romantiķu un labas mūzikas cienītāju netrūkst, un ar romantisko uztveri viss ir kārtībā”.

          Arī mūzikas kritiķe, Dienas žurnāliste Inese Lūsiņa pauž atzinību programmai, uzsverot, ka  „Šī nekādi nav vienmuļa romantika, bet gan bagātīga emociju un dzīves uztveres krāsu palete. Patiešām tīra, dzidra un jaudīga pasaule, lai arī netiek izkliegta skaļi”.

          Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu koncertā ROMANTIKA rada mūziķu komanda uz skatuves - pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzenieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.

          ROMANTIKAS koncerttūres rudens koncertu sesijas pirmajam koncertam  12.oktobrī Rīgā, Mūzikas namā Daile, sekos koncerti 15.oktobrī Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis, 16.oktobrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars, 20.oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis un citviet Latvijā.

 Biļetes iepriekšpārdošanā – Biļešu Paradīzē un koncertu norises vietās. 

 


      Atpakaļ

Kalendārs
<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Reklāma