72515

Klajā nācis Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas ROMANTIKA albums
31.08.2016


Klajā nācis Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona

jaunās programmas ROMANTIKA albums

 

Ar dvēseliski romantiskām dziesmām no Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas Rīgas romantiskākajā vietā „Sunset Lounge Riga” tika prezentēts albums ROMANTIKA.

Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, programma ROMANTIKA skanējumu uzsāka jau pavasara koncertos. Tagad no 12. oktobra Rīgā, Mūzikas namā Daile atsāksies rudens koncerti un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.

 „Darbs pie albuma bija sarežģīts un ļoti interesants”, ar paveikto apmierināts skaņas meistars Jānis Lūsēns. „Savienot vienā programmā dažādus mūzikas stilus - kamermūziku, džezu, akadēmiskās un vēl salonmūzikas elementus tā, lai tie viens otram netraucētu, nudien nebija vienkārši, par ko vēlos uzteikt albuma skaņu režisoru Jāni Lūsēnu junioru, kurš paveicis ļoti lielu darbu. Gandarī arī tas, ka ierakstā skan tikai dzīvie instrumenti.”

          Programmas solists, izcilais latviešu tenors Ingus Pētersons atzīst, ka klausītāju mīlestībā un mūzikā „ieguvis jaunu elpu”, un ar nepacietību gaida rudens sesijas koncertus. 

          Dzīvesprieks, alkas, humors un viegla koķetērija – šādu noskaņu koncertā ROMANTIKA rada mūziķu komanda uz skatuves - pie klavierēm pats Jānis Lūsēns, čellists Ivars Bezprozvanovs, akordeonists Kaspars Gulbis, bundzenieks Harijs Gūtmanis un ģitārists Jānis Lūsēns juniors.

          ROMANTIKAS koncerttūres rudens koncertu sesijas pirmajam koncertam  12.oktobrī Rīgā, Mūzikas namā Daile, sekos koncerti 15.oktobrī Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis, 16.oktobrī Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars, 20.oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis un citviet Latvijā.

 Biļetes iepriekšpārdošanā – Biļešu Paradīzē un koncertu norises vietās. 

Seit jāliek tekstu


      Atpakaļ

Kalendārs
<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Reklāma