41026

LATVIJAS RADIO 2 APTAUJĀ „MUZIKĀLĀ BANKA 2013” SĀKAS FINĀLA BALSOJUMS PAR GADA VĒRTĪGĀKO DZIESMU
19.12.2013


Sācies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2013” Lielais Fināla balsojums, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada vērtīgākās dziesmas latviešu valodā. Balsošana ilgs līdz 15.janvārim, bet dziesmu aptaujas apbalvošanas ceremonija tradicionāli notiks 25. janvārī Olimpiskajā centrā „Ventspils”.

 

Arī šogad Finālabalsojumā piedalās 25 dziesmas, kas visa šī gada laikā mēneša balsojumos saņēmušas vislielāko klausītāju atbalstu. Noslēguma balsojums, kā ierasts, notiek divās kārtās: līdz 30. decembrim iespējams balsot par visām 25 dziesmām, no kurām 10 dziesmas tālākai cīņai nekvalificēsies, bet no 2. janvāra līdz 15. janvārim – par 15 labākajām. Balsot par gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā - muzikalabanka.lv un portālā draugiem.lv. Plašāka informācija par balsošanu – http://www.muzikalabanka.lv/new/mb-songs-viss.php

 

             Tradicionāli vērtīgāko dziesmu noteiks klausītāji (50%) un „Muzikālās bankas” ekspertu padome (50%), kas veidota no profesionāliem, ar aptaujas fināldziesmām nesaistītiem mūziķiem, kuri

ar savu dalību kuplinās arī apbalvošanas ceremonijas šovu 25. janvārī Ventspilī. Šogad ekspertu padomē darbojas komponists Ēriks Ešenvalds, diriģents Mārtiņš Klišāns, dziedātāja Linda Leen, komponists un diriģents Juris Vaivods, komponists, multiinstrumentālists un producents Kārlis Auzāns, mūziķis, kinorežisors, leģendārās grupas „Jumprava” dalībnieks Aigars Grauba, dziedātājs Uģis Roze, vijolniece un dziedātāja Kristīne Kārkle-Puriņa un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš.

 

Sākoties finālbalsojumam, „Muzikālās bankas 2013” radio raidījumu klausītājus gaida tikšanās ar fināldziesmu izpildītājiem un ekspertiem, bet „Biļešu servisa” kasēs jau sākusies biļešu tirdzniecība uz prestižo un tradīcijām bagāto apbalvošanas ceremoniju, kas kā ierasts tiek veidota sadarbībā ar Ventspils pilsētu.

 

Apkopojot gada rezultātus, Lielajā Finālbalsojumā iekļuvušas šādas dziesmas (alfabēta secībā):

 

Akvārijs – Astro’n’out

Dari Kā Es  - Musiqq

Es tevi – Aija Andrejeva

Jauns Sākums - PeR

Kļūdu paradīze -   Antra Stafecka

Kur deg mana uguntiņa – Sabīne Berezina

Man vienalga – Liene Šomase

Manai pasaulei jumtu  - Miks Dukurs

Māsa upe - Dons

Meitenes vēl pasakām tic – Ieva Kerēvica&Igo

Mīlestība – Andris Ērglis

Nu jau atkal - Ūdris & Balode un „Zeme”

Pēdējā vēstule - Dons

Pirmais valsis – Andris Kivičs

Putni bez spārniem – Ivo Fomins

Sāksim No Jauna – Roberts Pētersons

Seko sev – Rassel & Sabīne Berezina

Stāsti Man – Lauris Reiniks

Tev – Mārtiņš Ruskis

Tu neļauj – Marta Ritova un Ivo Grīsniņš-Grīslis

Tu tikai runā ar mani - Musiqq

Trakas Atmiņas – Musiqq

Uzzīmē mani – Otra puse un Antra  Stafecka

Vieglums neaprakstāms – L.V. un NeParasts bars

 Viss ir iespējams – Intars Busulis
      Atpakaļ

Kalendārs
<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Reklāma