49714

Ziemassvētku koncerts PIESKARIES BRĪNUMAM
26.11.2014


Laikā, kad arvien biežāk paceļam acis uz augšu un

debesīs meklējam zvaigzni, kas vēsta par dižā pravieša atnākšanu,

 mēs nevilšus iedomājam arī par to gaismu, kas

savieno mūs ar debesīm, un kam cilvēki devuši vārdu  - Mīlestība.

Gaismu, kura šajā pasaulē ieplūst caur Sievieti, Māti, Dievmāti...

 

 

 

Ziemassvētku koncerts PIESKARIES BRĪNUMAM

 

Tuvojas gada baltākais laiks un jau no 12.decembra Latvijas dievnamos būs dzirdama jauna koncertprogramma "PIESKARIES BRĪNUMAM", kur mūzikā satiksies divi brīnišķīgi dziedātāji - liriskās eņģeļa balss īpašniece ENDIJA ALEKSANDRA (Rezgale) un romantiskais tenors DAINIS SKUTELIS.

 

„Šis būs ļoti emocionāli piesātināts koncerts. Ir mūžīgas vērtības, un Mīlestība, kas plūst caur Sievieti, Māti un Madonnu, ir tas Gaismas spēks un vērtība, kas ļauj mums ienākt un būt šajā pasaulē. Koncerts, kur apvienojumā ar burvīgu mūziku skanēs Mātes Terēzes lūgšanas, noskaņu dzeja un Kārļa Skalbes īsā proza, būs kā spēcīga un maiga himna Mīlestībai,” stāsta režisors un idejas autors Valdis Pavlovskis.

 

Koncertprogrammu caurvīs īpaši veidoti sižeti videoekrānos un projekcijās, dzirdēsim populāru aktieru Ievas Puķes un Normunda Laizāna balsis, savukārt lielisko dziedātāju Endijas Aleksandras un Daiņa Skuteļa izpildījumā skanēs iemīļotas latviešu komponistu melodijas un dziesmas no pasaulslaveno  dziedātāju Lučiano Pavarotti, Andrea Bočelli, Sāras Braitmenas, Hosē Kareras, Siseles Hjirhjebē, Džoša Grobana repertuāra.

 

Mūzikā un dzejā paužot pateicību un apbrīnu sievietei kā dzīvības sargātājai, šie koncerti Latvijas dievnamos ļaus izjust jaunu, emocionāli trauslu aspektu ierastajā Ziemassvētku laikā.

 

Pie taustiņiem – Juris Kristons, ģitāra – Māris Kupčs.

 

„Pieskaries brīnumam” pirmais koncerts notiks 12.decembrī  Cēsu Sv.Jāņa baznīcā, tam sekos koncerti 13.decembrī  Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, 14.decembrī  Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā, 18.decembrī  Saldus Sv.Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā, 19.decembrī  Aizkraukles Romas katoļu baznīcā, 20.decembrī Jelgavas Sv.Annas baznīcā, 21.decembrī  Rīgā, Lutera baznīcā Torņkalnā, 23.decembrī  Ikšķiles luteriskajā baznīcā, 26.decembrī Kuldīgas Sv.Annas baznīcā, 27.decembrī Rīgā, Sv.Pētera baznīcā un 28.decembrī  Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzē” un baznīcās stundu pirms koncerta sākuma. Cena – 8 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.
      Atpakaļ

Kalendārs
<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Reklāma