38802

KLAUSĪTĀJIEM PAŠIEM TIEK DOTA IESPĒJA PIEDALĪTIES UN DZIEDĀT KONCERTĀ "MANAS TAUTAS DZIESMAS"
03.10.2013


 Jau par skaistu tradīciju kļuvis, ka ik rudeni - novembrī Latvijas lielākajās pilsētās rīkojam īpašu mūsu valsts dzimšanas dienai veltītu koncertsēriju. Šogad aicinām atcerēties tautasdziesmas. Un ne tikai atcerēties, bet – arī dziedāt pašiem. Un ne tikai dziedāt pašiem, bet arī parādīt savu dziedātvarēšanu citiem:  koncertos „Manas tautas dziesmas” Ogrē, Valmierā, Rīgā, Tukumā, Jelgavā un Liepājā aicinām pievienoties arī Jūs!

 

 Šogad pirmo reizi koncertu vēsturē ikvienam Latvijas iedzīvotājam tiek dota unikāla iespēja pašam kāpt uz skatuves, nodziedot savu mīļāko tautasdziesmu, un izbaudīt to, kā ir piedalīties vienā koncertā kopā ar populārajiem dziedātājiem Ingu Pētersonu, Lieni Šomasi, Andri Ērgli, Ati Auzānu, Antru Stafecku, Ivo Fominu, Daini Skuteli, Emīlu Balceri, Kristīni Kārkli- Puriņu un Jubilejas orķestri Jāņa Strazda vadībā.

 

Tāpēc - lai izvēlētos, kuru no jums uzaicināt piedalīties kādā no koncertiem „Manas tautas dziesmas”, kuri notiks  Ogrē, Rīgā, Valmierā, Tukumā, Jelgavā vai Liepājā, līdz 20. oktobrim  Latvijas Radio 2 gaidīs jūsu iedziedātos tautasdziesmu paraugus MP3 failā tautasdziesma@lr2.lv. Dziesmai nav jābūt profesionālam studijas ierakstam, to ikviens var ierakstīt vai nu savā mobilajā telefona, viedtālrunī, diktofonā vai datorā. Dziedāt varat solo, duetā kopā ar kādu savu ģimenes locekli, draugu pulciņā vai arī kādā citā sastāvā. Koncertā jums pavadījumu atskaņos Jubilejas orķestris Jāņa Strazda vadībā. Jo īpaši gaidām dziedātājus no tām vietām, kur šoruden notiks koncerti „Manas tautas dziesmas”- no Ogres, Valmieras, Rīgas, Tukuma, Jelgavas un Liepājas!

 

Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā  veidosim koncertu „Manas tautas dziesmas” kopā! Jo tautasdziesmās ir mūsu  saknes un spēks!
      Atpakaļ

Kalendārs
<< Augusts 2018 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Reklāma