2016

“MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS” DODAS PIE KLAUSĪTĀJIEM
11.10.2016

Dziedātprieks, aizrautība un tēvzemes mīlestība atkal apvienojusi Latvijas populāros mūziķus, lai tradicionāli sniegtu dāvanu Latvijai tās dzimšanas dienā. Latvijas Radio 2 iedvesmotā koncertprogrammā „MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS” šogad apkopotas dziesmas, kas vienoja, sargāja un aizstāvēja mūs dažādos likteņu griežos. Ceļojumu pa Latvijas pilsētām koncertprogramma uzsāks 4. novembrī Ogres kultūras centrā.

Lasīt vairāk ...


BALSO UN LAIMĒ IELŪGUMUS UZ SVĒTKU KONCERTU "MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS"
20.09.2016

Turpinot tradīciju - "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" veidot mūziķu un klausītāju kopīgu dāvanu Latvijai tās dzimšanas dienā, jau astoto gadu, Latvijas Radio 2 iedvesmota, novembrī pie skatītājiem dosies jauna muzikāla svētku programma „MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS”.

Lasīt vairāk ...


SAPNIS UN MĪLESTĪBA / MĀRAS ZĀLĪTES TEĀTRA DZIESMU GADATIRGUS
31.08.2016

Pēc šogad veiksmīgi uzsāktās teātra dziesmu gadatirgus idejas, kad, skatītāju mīlestības un atsaucības pavadīts, Latviju apceļoja teatrāls koncertuzvedums „Spraud man puķi” , veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem, ir nolemts arī nākamgad, turpinot tradīciju, veidot jaunu koncertuzvedumu – šoreiz - dzejnieces Māras Zālītes zīmē.

Lasīt vairāk ...


TOP JAUNS ZIEMASSVĒTKU KONCERTS „KĀ MAN TEVI SASILDĪT”
31.08.2016

Komponists Jānis Lūsēns, turpinot pērn iesākto tradīciju, arī šogad veido jaunu Ziemassvētku programmu. Ja pagājušajā gadā ar publikas milzu atsaucību un mīlestību pārpildītos Latvijas dievnamos un koncertzālēs izskanēja Lūsēna programma ar Anci Krauzi un Zigfrīdu Muktupāvelu, tad šogad komponists vienkopus pulcējis divus citus lielisku un spēcīgu balsu īpašniekus – Andri Ērgli un Anniju Putniņu. Piedaloties izcilajam vijolniekam Raimondam Ozolam, zvanu ansamblim Primus, Jāņa Lūsēna instrumentālajai grupai un pilsētu labākajiem koriem, top programma „KĀ MAN TEVI SASILDĪT”.

Lasīt vairāk ...


Latvijas svētkos – atkal jauna koncertprogramma MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS
31.08.2016

Tradīcijas turpinās... Jau astoto gadu atkal - "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" taps kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā. Latvijas Radio 2 iedvesmota, pie skatītājiem novembrī dosies jauna muzikāla programma „MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS”.

Lasīt vairāk ...


DAINIS SKUTELIS savus 30 svinēs ar vērienu!
31.08.2016

10.decembrī savu 30.jubileju svinēs romantiskais tenors Dainis Skutelis. Diez vai toreiz - pirms 8 gadiem, uzvarot „Latvijas Zelta talantu” šovā, kautrīgais Latgales puisis ar lielisko balsi paredzēja, kādu skatītāju mīlestību un atsaucību iegūs pavisam drīzā nākotnē. Daiņa brīnišķīgajā, spēcīgajā un melodiskajā balsī acumirklī iemīlējās daudzu paaudžu klausītāji un šobrīd viņš ar savu vokālo meistarību un cilvēcisko vienkāršību ir kļuvis par vienu no Latvijas jaunās paaudzes mīlētākajiem māksliniekiem - piedalījies daudzos operas un operetes iestudējumos, TV šovos, koncertos un uzvedumos, izdziedājis vairākas solo un duetu programmas.

Lasīt vairāk ...


Klajā nācis Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas ROMANTIKA albums
31.08.2016

Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, programma ROMANTIKA skanējumu uzsāka jau pavasara koncertos. Tagad no 12. oktobra Rīgā, Mūzikas namā Daile atsāksies rudens koncerti un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.

Lasīt vairāk ...


Dziesmu spēle MUĻKE SIRDS – vasaras vērienīgākais projekts brīvdabas estrādēs
29.06.2016

Muzikālā teātra 7 jaunā brīvdabas izrāde - dziesmu spēle MUĻĶE SIRDS solās būt vērienīgākais vasaras uzvedums uz Latvijas estrādēm, pirmizrādi piedzīvojot 22. jūlijā Saulkrastos. Līdzās iespaidīgajai skatuves uzbūvei tiks izmantoti trīs videoekrāni, projekcijas, gaismu efekti, bet uz skatuves dziesmās un dejās satiksies profesionāli dziedātāji, aktieri, mūziķi un dejotāji.

Lasīt vairāk ...


Muzikālais teātris 7 vasaru svinēs ar latvisku un jautru dziesmu spēli MUĻKE SIRDS
18.05.2016

avu divpadsmito vasaras sezonu uzsākot, Muzikālais teātris 7 iestudē jaunu dziesmu spēli „MUĻKE SIRDS”. Režisora Voldemāra Šoriņa un horeogrāfa Alberta Kivlenieka vadībā izvēlēta spēcīga dziedātāju, aktieru un dejotāju komanda, kura tautā zināmas dziesmas, ietērptas raibā sižetā, izdzīvos un izdejos uz astoņām Latvijas pilsētu brīvdabas skatuvēm, pirmizrādi piedzīvojot Saulkrastu estrādē 22. jūlijā.

Lasīt vairāk ...


INGUS PĒTERSONS un JĀNIS LŪSĒNS izsludina ROMANTIKAS rudens koncertus
18.05.2016

Aplausu, ovāciju, klausītāju un mūzikas gardēžu atzinības pavadīta, noslēgusies Jāņa Lūsēna un Ingus Pētersona jaunās programmas ROMANTIKA pavasara koncertu sesija. Šobrīd rit aktīvs darbs pie albuma ieraksta studijā, bet rudenī vienlaicīgi ar jaunā albuma iznākšanu tiek izsludināta ROMANTIKAS rudens koncertu tūre. Tā sāksies 12. oktobrī Rīgā, Mūzikas namā Daile un turpināsies arī citās Latvijas pilsētu koncertzālēs.

Lasīt vairāk ...


INGUS PĒTERSONS un JĀNIS LŪSĒNS dāvā ROMANTIKU
04.04.2016

„Pēdējie romantiķi” - tā Jānis Lūsēns nosaucis sevi, Ingu Pētersonu un profesionālo mūziķu komandu, kuri radījuši jauno koncertprogrammu ROMANTIKA, kas šo ceturtdien, (7. aprīlī) Kuldīgas kultūras centrā pirmo reizi tiks dāvāta klausītājiem, komponista dzimšanas dienā.

Lasīt vairāk ...


INGUS PĒTERSONS. ROMANTIKA
08.02.2016

Programma ROMANTIKA tapusi pēc komponista Jāņa Lūsēna un dziedātāja Ingus Pētersona 10 gadus ilgās kopdarbības ciklā „Mazu brīdi pirms”.

Lasīt vairāk ...


Jāņa Petera teātra dziesmu gadatirgus koncertuzvedumā SPRAUD MAN PUĶI
08.02.2016

Nemirstīgā kareivja „Šveika” gars atdzimst jaunā teātra dziesmu koncertuzvedumā „SPRAUD MAN PUĶI...”, kas februārī un martā viesosies Latvijas pilsētās. Tas būs veidots no teju 25 izrāžu dziesmām, kur savu asprātīgo, vienmēr trāpīgo un reizēm tik trausli sentimentālo dzejas domu teicis Jānis Peters.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (7)   
2017 (8)   
2016 (13)   
2015 (8)   
2014 (12)   
2013 (10)   

Kalendārs
<< Janvāris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Reklāma