2018

JĀNIM LŪSĒNAM 60
28.05.2018

2019. gada 7.aprīlī 60.dzimšanas dienu svinēs izcilais latviešu komponists Jānis Lūsēns. Dzīves ritējumā viņa radošais ceļš krustojies ar ļoti daudziem Latvijas izpildītājiem, kurus komponists vienuviet pulcēs savos jubilejas koncertos Rīgā, Rēzeknē un Liepājā. Tā būs neizmirstama visu mākslinieku satikšanās mūzikā un patīkama atmiņu albuma pārlapošana. Dzimšanas dienas svinību režisors un scenogrāfs būs Reinis Suhanovs, bet tā organizēšanai spēkus apvienojušas divas producentu kompānijas – Izklaides producentu grupa 7 un Forte PR. Jāņa Lūsēna vērienīgajās dzimšanas dienas svinībās piedalīsies grupa „Zodiac”, dziedātāji Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Marija Naumova, Ingus Pētersons, Kristīne Zadovska, Andris Ērglis, Aija Vītoliņa, Uģis Roze, Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, Raimonds Ozols, Ieva Akuratere, Ralfs Eilands, Anmary, Atis Ieviņš, Annija Putniņa, Elizabete Lukaševiča, Karina Tatarinova un daudzi citi mūziķi, kā arī radošās darbības līdzgaitnieki.

Lasīt vairāk ...


Mūzikas un dejas izrāde MĀSA KERIJA
28.05.2018

Nākamgad apritēs tieši 40 gadi, kopš dienas gaismu uz skatuves, skaņu platē un videofilmā piedzīvoja Raimonda Paula un Jāņa Petera kopdarbs MĀSA KERIJA - pēc Teodora Dreizera romāna motīviem veidotais stāsts par jaunu meiteni, kas dodas uz lielpilsētu ar sapni kļūt par aktrisi. Stāsts par mākslinieka skaudro likteni savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien un Maestro radītā izcili skaistā mūzika joprojām aizkustina ikviena klausītāja sirdi. Tādēļ, atzīmējot mūzikla „Māsa Kerija” jubileju, režisora Valda Lūriņa un horeogrāfa Alberta Kivlenieka tandēmā top šī stāsta jauna versija - mūzikas un dejas valodā. Uz skatuves MĀSAS KERIJAS stāstu izdzīvos deju grupa Alberta Kivlenieka vadībā, bet galveno varoņu – Kerijas, Herstvuda un Druē tēlos iejutīsies Kristīna Zaharova, Normunds Rutulis un Rihards Lepers.

Lasīt vairāk ...


Koncertstāsts Latvijai - PŪT, VĒJIŅI
28.05.2018

Turpinot tradīciju – “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā” , top Latvijas simtgadei un Daugavai veltīts jauns koncertstāsts PŪT, VĒJIŅI. Koncertstāstā PŪT VĒJIŅI piedalīsies Dainis Skutelis, Anmary, Atis Ieviņš, Antra Stafecka, Valters Frīdenbergs, Ginta Krievkalna, Elizabete Lukaševiča, Edgars Lipors, Kristaps Krievkalns, Edgars Kārklis, Ēriks Upenieks, Armands Treilihs, Miķelis Vīte un deju studijas “Benefice” dejotāji.

Lasīt vairāk ...


DRAUGS, NEJAUTĀ. ALFREDS VINTERS. Dziesmu stāsts 30.gadu kabarē stilā
28.05.2018

Jaunais koncertuzvedums „Draugs, nejautā. Alfreds Vinters” ir 30.gadu kabarē stilā radīts režisora Valda Pavlovska, horeogrāfes Ievas Kemleres, muzikālā aranžētāja Mārča Auziņa, scenogrāfa un gaismu mākslinieka Egīla Kupča muzikāls stāsts, kurā skatuves varoņi - populāri aktieri un solisti Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Annija Putniņa, Mārtiņš Ruskis, Kristīna Zaharova, Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, dejotāji un Mārča Auziņa orķestris izdzīvos stāstu par mīlestību un mūziķa likteni

Lasīt vairāk ...


DVĒSELES 6 STĪGAS / AIVARS GUDRAIS UN DRAUGI
26.01.2018

2018.gada 6.maijā ar vērienīgu koncertu Ādažos „DVĒSELES 6 STĪGAS”, vienkopus pulcējot draugus un domubiedrus - komponistus Mārtiņu Braunu, Jāni Lūsēnu, dziedātājus Zigfrīdu Muktupāvelu, Olgu Rajecku, Uģi Rozi, Zani Gudro, Ievu Sutugovu, Raimondu Ozolu (vijole), Juri Kristonu (taustiņinstrumenti), Modri Laizānu (bass), Rūdolfu Dankfeldu (sitamie instrumenti) un Andi Klučnieku (flauta, stabules), savus 60 gadus atzīmēs īstens rokmuzikants, ģitārists Aivars Gudrais.

Lasīt vairāk ...


Februārī un martā - Eduarda Rozenštrauha 100gades koncerti “Bij vasara toreiz tik zaiga”
26.01.2018

Viņš ir dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti, Atmodas laika simbols un visu laiku visvairāk dziedāto latviešu dziesmu autors - tautas dziesminieks EDUARDS ROZENŠTRAUHS. Šogad, ievadot Latvijas simtgades svinības, populāri Latvijas mūziķi leģendārajam dziesmu autoram un izpildītājam svinēs viņa 100gades jubileju, programmā “Bij vasara toreiz tik zaiga”, kas pirmo reizi izskanēs 17.februārī Valmieras kultūras centrā.

Lasīt vairāk ...


KONCERTUZVEDUMS “Dod, Dieviņi” ATGRIEŽAS AR PAPILDKONCERTIEM
26.01.2018

Piedzīvojis skatītāju mīlestību un spožas profesionāļu atsauksmes, uz Latvijas koncertu skatuvēm papildkoncertos atgriežas etniski stilizētais koncertuzvedums “Dod, Dieviņi”. Pirmā atkalsatikšanās notiks jau 28. februārī Rīgā, Dailes teātrī.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (7)   
2017 (8)   
2016 (13)   
2015 (8)   
2014 (12)   
2013 (10)   

Kalendārs
<< Marts 2018 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Reklāma